March 9, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Zbulohet përforcimi i parë i Barcelonës për merkaton e janarit

Zbulohet përforcimi i parë i Barcelonës për merkaton e janaritPërforcimi i parë i Barcelonës në vitin 2021 do të jetë Eric Garcia nga Manchester City.Garcia ishte pranë transferimit te Barcelona verën e kaluar, por në fund operacioni nuk u realizua.

Mirëpo Blaugranët nuk kanë hequr dorë nga transferimi i Garcias dhe pritet ta transferojnë atë për më pak se 10 milionë euro, pasiqë kontrata e tij me Cityn skadon verën e ardhshme 19-vjeçari ka refuzuar rinovimin me Citizens dhe dëshiron transferimin në Camp Nou.