Connect with us

Zbulohet identiteti i të riut shqiptar që vari veten në burg në Itali

Të Ndryshme

Zbulohet identiteti i të riut shqiptar që vari veten në burg në Itali

Është zbardhur identitet i të dënua,rit shqiptar, i cili u gjet i vet.ëv.arur në burgun e Salernos në Itali. Mediat italiane bwjnw me dije Arben Ahmeti, i lindur më vitin 1993, ishte i dë.nuar për tr.afik d.ro.ge e ishte dhe një përdorues .dr.ge.

Prej disa muajsh ai po vuante dënimin në burgun e i cili ishte dënuar heqje lirie

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top