Connect with us

Zbulohet emri! Ky është 27-vjeçari që vdìq në…

Aktuale

Zbulohet emri! Ky është 27-vjeçari që vdìq në…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së enjtes në Cërrik.

Sipas raportimeve të fundit, një 27-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një shp ërthimi aksidental të një sasie lëndë plasëse në dorë.

Burimet të “Fax Neës”, zbulojnë identitetin e vik timës. Bëhet fjalë për Erion Rexhepi i cili ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në vendin e quajtur “Kryqëzimi i lagjes nr. 3”.

Njoftimi i policisë:

Cërrik/Informacion paraprak

Më datë 30.12.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i lagjes nr. 3”, Cërrik, në rrugë, dyshohet se aksidentalisht, shtetasit E. R., 27 vjeç, banues në Cërrik, i ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse në dorë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top