Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Vuante nga sëmundje e rëndë dhe ndërroi jetë, Alban Skënderaj bën dedikimin prekës pas …

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..