June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Video që tregon se Juventus gaboi rëndë që e la Pjanicin të largohet (VIDEO)

Video që tregon se Juventus gaboi rëndë që e la Pjanicin të largohet (VIDEO)Miralem Pjanic mbrëmë zbarkoi në Torino si kundërshtarë i Juventusit dhe triumfoi ndaj ish klubit të tij me rezultat 0-2.Barcelona mbrëmë e mposhti Juventusin me rezultat 0-2, ndërsa Pjanic spikati me paraqitjen e tij gjatë ndeshjes.

Pjanic ishte njëri nga lojtarët kyç mbrëmë te Barcelona dhe me lëvizjet e tij tregoi se Juventus ka gabuar rëndë që e la të largohet.