Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

VIDEO/ PLAS keq te PD! Ndërhyjnë truprojat e Bashës

Një incident ka ndodhur pas deklaratës së sekretarit të Partisë Demokratike Gazment Bardhit. Një qytetar ka shpërthyer në britma duke thënë se në shtëpinë e tij nuk mbyllen dyert.

‘Te shpia ime nuk mbyllen dyert. Të lutem kush je ti. Basha dhe Gaz Bardhi tradhtar. Mbani Edi Ramën në pushtet.’ -thotë një mbështetës i Partisë Demokratike i irrituar për faktin se në selinë e PD-së janë mbyllur dyert.