Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

VIDEO/Nusja E Kalon Provën E Virgjërisë, ‘Shp*Ërthen’ Festa Në Familje

Një video nga dhoma e gjumit e një çifti të sapomartuar është bërë virale.
Në këtë video në Serbi shihet nusja që “kontrollohet” nga familja nëse ishte e virgjër përpara se të martohet, duke e kontrolluar për njolla gja*ku në shtrat.

Pas kontrollimeve, shihet se nusja është e virgjër edhe familjarët hyn brenda për ta uruar.
Për t’u siguruar që kjo gjë nuk është mash*trim, e ëma e vendos çarçafin në fytyrë për ta testuar.
Pasi u bind edhe ajo, festa shpë*rtheu me familjarët që hidhnin para dhe karamele në shtratin e të porsamartuarve