(Video) Dikur ishin miq të ngushtë por janë zënë keq, ja çfarë ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut

(Video) Dikur ishin miq të ngushtë por janë zënë keq, ja çfarë ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut

Bes Kallaku është gjithmonë në qendër të mediave rozë, pasi çdo deklaratë e tij kthehet menjëherë në lajm.

Para disa kohësh, u përfol se ai i kishte kërkuar mikut të tij të ngushtë, Olsi Bylyku të linte “Klanifornian” dhe të bëhej pjesë e spektaklit të humorit në ABC, “Kosherja”. Madje u tha se miqësia mes dy djemve ishte krisur paksa, pasi Olsi e refuzoi ofertën.

I ftuar sot në “ABC e Mëngjesit”, Kallaku mohoi zërat, duke theksuar se secili ka zgjedhjet e veta në jetë.

“Secili ka zgjedhjet e veta në jetë dhe mund të marri atë që do. Të gjithë aktorët e ‘Kosheres’ në shtator janë në nivel të secilit prej aktorëve apo kolegëve të mi”, u shpreh Besi.
Shtype reklamen dhe vazhdo me video lajmin me poshte :

SHIKO VDIEON NE YOUTUBE DUKE SHTYPUR KETE TEKST