Connect with us

Vajzat Shqiptare mbresëlënëse me pozat nga Dubai (FOTO)

Aktuale

Vajzat Shqiptare mbresëlënëse me pozat nga Dubai (FOTO)

Bukuroshet shqiptare, Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella, kanë qëndruar në Dubai për festën e Vitit të Ri.

Në profilet respektive në rrjetet sociale, ato kanë shpërndarë imazhe nga Emiratet e Bashkuara Arabe, në të cilat mahnitin me dukjen e tyre.

Krahas pozave individuale, nuk kanë munguar edhe fotografitë e përbashkëta të bukurosheve.

(Foto: Instagram/kejvina_kthella)

Në imazhet e publikuara, Arta Nitaj paraqitet me një fustan të gjatë ngjyrë hiri metalike, të hapur në pjesën e dekoltesë.

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Arta Elezaj ka zgjedhur një fustan të shndritshëm të shkurtër që ia vë në pah hiret e saja, po ashtu të hapur në pjesën e dekoltesë.

(Foto: Instagram/artaelezaj)

Ndërsa Kejvina Kthella ka të veshur një fustan të verdhë dy pjesësh që i thekson figurën mbresëlënëse trupore. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/kejvina_kthella)

 

 

(Foto: Instagram/artaanitaj)

 

(Foto: Instagram/kejvina_kthella)

 

(Foto: Instagram/artaelezaj)

 

(Foto: Instagram/artaanitaj)

 

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top