Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Vajza në Tiranë nuk përmbahet, ecën me rroba banjo tek “Tregu Çam”(Video)

Ndodh edhe kjo në Tiranë! Një vajzë shfaqet duke ecur me rroba banjo në zonën e “Tregut Çam” në kryeqytet.

Siç shihet qartë edhe në videon e mëposhtme, vajza ka veshur një palë rroba banjo në ngjyrë të zezë.

Sipër tyre një fund prej rrjete, që i tregon të gjitha linjat trupore.

Vajza ecën e qetë, ndërkohë që kalimtarët e shikojnë me kureshtje.

Mesa duket ajo nuk i duruar dot temperaturat e larta dhe ndërkohë ka imagjinuar sikur është duke shëtitur pranë detit.

Shikoni videon më poshtë://EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe