Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Vajza e Ilir Shaqirit ka ‘dy fjalë’ për Donaldin

Me datë 1 janar, Emily, vajza e Ilir Shaqirit u fut brenda shtëpisë së Big Brother VIP për ta surprizuar babain e saj.

Ajo madje performoi për babain e saj edhe një këngë italiane, e cila emocionoi tej mase balerinin shqiptar, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në një intervistë për “Shqipëria Live”, Emily tha se kishte 4 muaj pa e parë të atin, ndaj mund të shihej e keqja diku tjetër jo tek puthja në buzë. Përveç kësaj, Emily foli për lojën e Ilirit dhe për banorët e tjerë VIP që i pëlqejnë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Derisa u pyet edhe se kë e sheh si lojtar të fortë në shtëpi, teksa pati dy fjalë për Donaldin, duke thënë se nuk i pëlqen pasi zihet me babanë e saj gjithmonë.

“Një person që më pëlqen shumë është Arjola, por konsideroj të fortë edhe Donaldi, megjithëse nuk më pëlqen se zihet gjithmonë me babin”, u shpreh Emily./Reporteri.net/