Connect with us

Uu sa i shemtuar! Nuk quhet Beatrix, zbulohet emri i vërtetë i konkurrentes së ‘BBV’

Aktuale

Uu sa i shemtuar! Nuk quhet Beatrix, zbulohet emri i vërtetë i konkurrentes së ‘BBV’

Beatrix Ramosaj është personazhi më i komentuar muajve të fundit. Ajo u bë pjesë e ‘Big Brother Vip’ dhe filloi një romancë me Donaldin, shkruan nzoom.biz.

Artisti Veshaj pati një lidhje 3 vjeçare me moderatoren shqiptare Bora Zemani dhe ende pa e mbyllur me të e nisi me Trixen.

E sonte e kemi një informacion për këtë të fundit, derisa të gjithë mendojnë se ajo quhet Beatrix kjo qenka gënjeshtër.

Emisioni n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se emrin e vërtetë këngëtarja e ka Behigje Ramosaj dhe me origjinë vjen nga Llapashtica e Komunës së Podujevës.

Pas natës së mbrëmshme kanë ndodhur shumë gjëra. Beatrixa është ajo e cila nuk është ndjerë mirë pas situatës me Donaldin. Ajo pas kësaj gjendje ka kërkuar që të dal nga shtëpia e Big Brother VIP, pasi ka disa ditë që nuk po ndihet mirë brenda.

E pasi e ka diskutuar këtë me disa banorë, ajo edhe ka marrë mbështetje dhe i është kërkuar që ta mendojë prapë dhe mos të dorëzohet. Por ai që e mbështeti Beatrixën dhe madje tha që do të dal pas saj ishte Dagz-i. ‘Nëse ti del edhe unë dal’, tha ai duke biseduar me Trixën

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top