May 18, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Une jam Aferdita Dreshaj sot linda djale, kush me uron Zoti u dhashte ate qe u mungon

Pershendetje une jam kengetarja Aferdita Dreshaj dhe kam lindur djale, o zot sa jam e lumtur nuk kam fjale per ta shpjeguar, te gjithe shqiptareve qe me urojne i them se zoti u dhashte ate qe u mungon dhe te beheni te lumtur ne kete je.te,kjo ka rendesi. Faleminderit per urimet paraprakisht

Pershendetje une jam kengetarja Aferdita Dreshaj dhe kam lindur djale, o zot sa jam e lumtur nuk kam fjale per ta shpjeguar, te gjithe shqiptareve qe me urojne i them se zoti u dhashte ate qe u mungon dhe te beheni te lumtur ne kete je.te,kjo ka rendesi. Faleminderit per urimet paraprakisht