Ua,pas 6 muajsh dalin pamjet.. Ja si iu hap fustani Teas në mes të emisionit dhe i doli….

Ua,pas 6 muajsh dalin pamjet.. Ja si iu hap fustani Teas në mes të emisionit dhe i doli….

Andi dhe Tea janë çifti i parë në edicionin e dytë në Përputhen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të vazhduar përvojën e tyre jashtë trysnisë së kamerave./Pamjet mePoshte.

Pas një bisede të shkurtër në studio dhe një vallëzimi klasik ata qerasën të pranishmit me llokume dhe u larguan.

Në Përputhen u shfaqet momentet më të bukura të çiftit përgjatë 5 muajve si dhe kritikët e tyre.

Vlen të themi se ‘look’-u i dyshes u pëlqye shumë dhe moroi shumë komente, por kishte edhe diçka të keqe që i ndodhi Teas. Disa e nuk e vunë re por disa po. Ndër ta edhe ne të inlife.al na tërhoqi vëmendjen një e çarë më shumë seç duhej në fustanin e bjondes së dashur nga publiku. Më poshtë mund të shihni edhe foton ku e “shqepura”/grisura e fustanit duket më qartë.