July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ua tha në sy grekëve që vjen nga Shqipëria, Eleni tregon se cilë është djali që i ka marrë zemrën/ Do habiteni sa i bukur është

Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare ka rr ëmbyer zemrat e të gjithëve me vokalin e saj.

Si rrallë-herë, Eleni Foureira ndan me publikun fotografi me partnerin e saj dhe duken kaq bukur

Ajo, pothuajse gjithmonë ndan me fansat lajme nga përditshmëria, ndërsa për jetën private dimë shumë pak. Ndonëse prej kohësh ka krijuar një romancë të re me futbollistin e njohur Albert Botian, ajo ka preferuar që mos flasë shumë rreth lidhjes së saj.

Megjithatë, së fundmi Eleni ka publikuar disa fotografi me Alberton, duke e thyer kështu “rregullin” e vendosur.

Dyshja kanë shumë kohë që janë bashkë, por kanë preferuar të qëndrojnë larg vëmendjes së publikut.

Image