Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

U Raportua se vëllai i motrave Mustafa ka bërë për spital gruan/ Ja çfarë ka ndodhur

Gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në Po licinë e Kosovës se është rrahur nga burri i saj.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi që rr ahu gr uan është Liridon Mustafa.

Të njëjtat burime thonë se ai është vëllai i Motrave Mustafa.

Ai su lmoi fi zikisht gruan e tij, ku edhe i shkaktoi lën dime trupore, ku më pas ajo pranoi tretman mjekësor. Liridoni sot është arre stuar nga Pol icia e Kosovës dhe është ndaluar për 48 orë.

Te gjitha te drejtat e rezervuara | Gazeta Korrekte