Connect with us

“U puthëm prapë”/ Einxhel rrëfehet tek Beniada (VIDEO)

Të Ndryshme

“U puthëm prapë”/ Einxhel rrëfehet tek Beniada (VIDEO)

Sonte është nata e Prime-it të Big Brother VIP.

Einxhel është ajo e cila po e pret me siklet këtë natë. E gjithë kjo pas puthjes së saj me Dagzin.

Ditë më parë kur ajo ishte puthur, dukej sikur ‘pishman’ pasi kishte thënë se “ishte tapë”.

Sot, gjatë një bisede me Beniadën ajo është shprehur e emocionuar.

Ajo i ka shprehur Beniadës sikletin që ajo pret sonte t’i ndodhë madje i tregon që janë puthur përsëri.

Të dyja kanë filluar të qeshin dhe të përqafohen.

Dagz-i sonte është i nominuar së bashku me Sarën dhe njëri nga dy banorët sonte do të eliminohet.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top