U përfol se Sara ishte shtatzënë dhe më pas tha se u nda nga Atdheu/ Reagon ky i fundit: Vetëm mami s’të lë në baltë

U përfol se Sara ishte shtatzënë dhe më pas tha se u nda nga Atdheu/ Reagon ky i fundit: Vetëm mami s’të lë në baltë

Sara i habiti të gjithë teksa u deklarua si beqare. Ajo bëri disa postime në Instagram, të cilat hapur tregonin se lidhja e saj me Atdheun ka marrë fund.

Fillimisht ajo publikoi në Instagram një shprehje ku shkruhet “Mos i beso askujt” dhe e ka pasuar me figurën e një gj arpri.

Më vonë Sara postoi një shprehje në të cilën shkruhej: “Jam 106% beqare”. Gjithashtu Sara vendosi të mos e ndjekë më Atdheun në Instagram, duke i vënë vulën ndarjes prej tij.

Nga ana tjetër Atdheu nuk kishte bërë asnjë deklaratë, por përgjigja tij ndaj ish-partneres nuk vonoi. Ai ka publikuar në Instagram një foto të tij të shkëputur nga “Për’puthen” dhe përkrah saj ka shkruar: “Thjesht buzëqesh”.

Më pas Atdheu ka publikuar një foto me nënën e tij dhe përmes saj i ka dhënë Sarës një mesazh shumë të qartë. “E vetmja që nuk të lë në baltë kurrë. Mami”, shkruan ai.