U nda nga Andi po Jasemina nuk pyet fare tani, tregon se çfarë ka shkruar në të pasme hapur fare…

U nda nga Andi po Jasemina nuk pyet fare tani, tregon se çfarë ka shkruar në të pasme hapur fare…

Jasmina Kadriu është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më të komentuarat, per karakterin, por edhe per pamjen e saj.

Befason, Jasmina e 'dashuruar' pas kunatit të saj | inFokus

Teksa flasim per pamjen, tek Jasmina vihet re fiziku i saj se ns ual duke perfshire ketu edhe tatuazhet e saj, te cilat ajo ka deklaruar se ka 9 tatuazhe ne trup, por shume pak prej tyre jane te dukshem, pasi te tjerat jane ne pjese i ntime te trupit te saj.

Ajo kurre nuk ngurron që të postojë foto e video mjaft provokuese te trupit ku tek nje nga keto video shohim edhe nje nga tatuazhet e saj “te fshehte”

Së fundi ka postuar një story në Instragram me b ik ini, ku i shihet tatuazhi në të p asmet.