Connect with us

U martua me kushëririn e parë, flet shqiptarja: Kur vendosëm të kishim fëmijë biologjik, gjinekologu tha…

Aktuale

U martua me kushëririn e parë, flet shqiptarja: Kur vendosëm të kishim fëmijë biologjik, gjinekologu tha…

Pas martsës së parë që kishte një fëmijë dhe divorcit, ajo ka treguar se më pas është njohur me kushëririn, që nuk e njihet pasi kishin vite që nuk ishin takuar.

“Në atë kohë nuk mund të martoheshe me kushëririn e parë në kishën katolike dhe u martuam në rrugë civile. Ai e ka adoptuar Izabelën (vajzën nga martesa e parë), sepse erdhi në jetën time kur ajo ishte 9 muajshe dhe aty filloi historia jonë. Kur vendosëm të kishim fëmijë biologjik, gjinekologu tha se nuk ka asnjë problem, por unë kisha dyshime, sepse kështu është përfolur gjithmonë nga gojëdhënat. Shkuan te një profesionist i gjenetikës dhe aty kuptuam se shumë gjëra i dimë gabim sipas gojëdhënave.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top