U bë nënë për herë të parë, Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat binjake

U bë nënë për herë të parë, Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat binjake

Moderatorja e njohur Eni Vasili ditën e djeshme është bërë nënë për herë të parë, ku në spitalin “Hygeia” ka sjellë në jetë dy vajzat e saj binjake.

Vetëm pak minuta më parë Eni ka ndarë një foto të ëmbël në rrjetet sociale, ku shihet dora e saj, e teksa dy të voglat e kanë kapur tek gishtat.

Advertisements

Takimin e parë me vajzat moderatorja e ka quajtur “magji”.

“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin” shkruan Eni në postimin e saj, duke zbuluar se vajzat e saj do të quhen Sofi fh Nikol.