Connect with us

Trajnerës Shqiptare iu lagën të pasmet nga ushtrimet e forta

Aktuale

Trajnerës Shqiptare iu lagën të pasmet nga ushtrimet e forta

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super “HOT”, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre ?

Sipas Albanienshowbiz bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.

Një video të cilën e ka publikuar Bella në rrjetin social Instagram, shihet se si i janë lagur të pasmet nga ushtrimet e intensive.

Shiko Fotot:.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top