Connect with us

Tragjedi që në ‘hapat’ e parë të 2022/ 5 persona humbin jetën dhe 21 të tjerë plagosen nga përplasja e autobuzit

Të Ndryshme

Tragjedi që në ‘hapat’ e parë të 2022/ 5 persona humbin jetën dhe 21 të tjerë plagosen nga përplasja e autobuzit

Një aksident i rëndë është regjistruar në Rusi.

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përplasjes së një autobusi në jug të Moskës.

Agjencia e Kontrollit bëri me dije se aksidenti ka ndodhur në rajonin Ryazan rreth 20 km në juglindje të kryeqytetit.

“Pesë persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë u plagosën në një aksident të rënë”, u njoftua nga autoritetet.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top