Connect with us

Tmerr në familjen shqiptare, i riu “çmendet” dhe ndjek të ëmën me fshesë dhe vëllanë me thikë

Aktuale

Tmerr në familjen shqiptare, i riu “çmendet” dhe ndjek të ëmën me fshesë dhe vëllanë me thikë

Policia austriake është lajmëruar pasditen e djeshme për britma që janë dëgjuar në një banesë në Vjenë.

Në vendngjarje policia ka takuar vëllain e madh, i cili ka deklaruar se vëllai i tij i vogël kishte bërë trazira në banesë, njofton regionews.at. Ngjarja ka ndodhur të dielën, rreth orës 14:50 min. në Florisdorf (Bezirku 21).//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Mësohet se ai ka sulmuar nënën e tij me një fshesë dhe ka kërcënuar me thikë të vëllain. Fatmirësisht, askush nuk është lënduar. 22-vjeçari kosovar mësohet se prej disa kohësh ka qenë i dhunshëm.

Policia e ka arrestuar të dyshuarin dhe i ka ndaluar përkohësisht hyrjen në banesë dhe takimet me anëtarët e tjerë të familjes.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top