Connect with us

Tjetër aksident i rëndë në vend, raportohet për të plagosur

Aktuale

Tjetër aksident i rëndë në vend, raportohet për të plagosur

Një aksident është regjistruar në orët e paradites së sotme në Vlorë në Rrugën ‘Veledin Kollozi’ me një të plagosur.

Sipas burimeve të policisë një makinë ka përplasur një motor, ku ka mbetur i lënduar dhe është nisur drejt spitalit drejtuesi i këtij të fundit.

Ndërkohë është bërë dhe shoqërimi në polici i drejtuesit të makinës. Deri më tani gjendja e të plagosurit paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top