“Të Kemi 1 Në 1 Trilion”, Vesa I Bën Dedikimin Romantik Big Bastës Për Ditëlindje

“Të Kemi 1 Në 1 Trilion”, Vesa I Bën Dedikimin Romantik Big Bastës Për Ditëlindje

1 korriku ka arritur në Zelandë të Re dhe Vesa Luma ka ditë feste sot. Big Basta, muzikanti i njohur nga Shqipëria feston sot ditëlindjen e 35-të dhe në rrjete sociale nuk ka munguar urimi i gruas së tij, Vesës.“1 Korrik-data kur lindi shpirti im binjak @bigbastazone Unë dhe Liani jemi me fat që të kemi! Të kemi 1 në 1 trilion :)! Të kom zemër e shpirt! Të dua shumë. Uroj me shpirt të festojmë bashkë edhe mijëra të tjera të lumtura! Kudo me ty.” ka qenë dedikimi romantik i këngëtares kosovare për bashkëshortin e saj.shty.pe rekla.men dhe shiko video.n