Tayna me ‘diss’ të fortë nda rivales së saj: Ta marr karrierën edhe partnerin

Tayna me ‘diss’ të fortë nda rivales së saj: Ta marr karrierën edhe partnerin

Rina Balaj dhe Tayna janë dy rep artistet më të komentuara në vend.

‘Dissat’ mes njëra-tjetrën nuk e kanë ndërmend të nalen dhe kësaj i ka dhënë vulë së fundmi Tayna nëpërmjet publikimit të një fotografie, shkruan lajmi.net

”Mami e bonen bajat krejt tu e perdor , prej ktij momenti thirrem Njerke sepse unë mund ta marr famën tënde dhe partnerin poashtu??‍? #LAMADRASTA Cili është hapi juaj mami? ?”, ishin fjalët e saj të cilat ia ka drejtuar Rinës.

Kjo e fundit po e quan veten mami dhe çka ka thënë për Taynën dhe sa i merr si ‘diss’ këngët e saj e kuptoni në intervistën që e ka realizuar për ‘Mirage’.