Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

SKANDAL! Banorët të terrôrizuar, oficerët e policisë te vendi i krìmit e ia “shpërthejnë” me të qeshura (Video)

Një atentat me ar më u shënua mbrëmjen e djeshme në Vlorë ndaj Diego Hanajt në lagjen “Pavarësia”.

 

36-vjeçari Hanaj ishte duke ecur në këmbë në momentin që është qëlluar me ar më nga persona ende të pa identifikuar, ndërsa një pl umb e ka kapur në dorë.

Në vendin e ngjarjes mbërriti policia të cilët rrethuan me shirita të verdhë vendin ku ndodhi edhe kr imi.

Mirëpo edhe pse në një situatë kaq të rëndë dhe në një kohë kur të gjithë banorët janë të terrorizuar, oficerët e policisë janë mbledhur bashkë në vendin ku ndodhi ngjarja, duke harruar vendin dhe rrethanat se ku ndodhen dhe bëjnë “një dorë” muhabet, ku nuk kanë munguar as të qeshurat në grup, siç shihet e dëgjohet në videon e mëposhtme./newsbo mb

Video Player