Connect with us

Shpërthim me eksploziv në qytetin e Vlorës

Aktuale

Shpërthim me eksploziv në qytetin e Vlorës

Një shpërthim me eksploziv dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës, vetëm 3 ditë nga ndërrimi i viteve.

Mësohet nga burimet se shpërthimi i fuqishëm është regjistruar pranë zonës së Kuzum Babasë në Vlorë.

Eksplozivi i është vendosur një makine Pasat të parkuar pas poliklinikes ne lagjen ‘Hajro Cakerri’ ne qytetin e Vlorës, ndërkohë Fax News sjell dhe pamjet e para nga vendi i ngjarjes.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur në vendngjarje për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top