Connect with us

Shijojeni Diellin Edhe Për Pak Ditë, Moti Merr Kthesën E Madhe: Ja Çfarë Pritet Javën E Ardhshme

Aktuale

Shijojeni Diellin Edhe Për Pak Ditë, Moti Merr Kthesën E Madhe: Ja Çfarë Pritet Javën E Ardhshme

.Shijojeni diellin edhe për pak ditë, moti merr kthesën e madhe: Ja çfarë pritet javën e ardhshme

Shijojeni diellin edhe për pak ditë, moti merr kthesën e madhe: Ja çfarë pritet javën e ardhshme
Vendi po përjeton ditë të kthjellta dhe të ngrohta në mesditë dhe SHMU njoftoi se këto masa të qëndrueshme do të vijojnë qarkullimin e tyre në vend deri në mesjavë edhe pse në veri do të shfaqen reshjet e dobta të shiut.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ky qarkullim do të sjellë temperatura si në grafikun e mëposhtëm.

Gjatë ditës së enjte reshjet e shiut do të përfshijnë vendin me intensitet të ulët e mesatar.

Era do të fryjë nga juglindja e jugperëndimi mesatare dhe e vrullshme përgjatë bregdetit ditën e mërkurë dhe do të favorizojë në këtë ditë valëzim të forcës 5-6 ballë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Të premten do të kthejë drejtim nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top