June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Sa pαra ke fituar nga Përputhen? Olsa Muhametaj e thote trοc dhe i lë të gjithë pa fjαlë me përgjigjen e saj

 

Përputhen’ është shndërruar në një ndër programet televizive më të ndjekura në ekranet tona.

Mirëpo jo i pakët është kurioziteti se sa para ka fituar nga ky program, autorja e tij, Olsa Muhametaj.

Ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetet sociale të cilët e kanë pyetur sesa ka fituar nga ky program.

Olsa nuk ka thënë një shifër, mirëpo ka treguar se më shumë është lodhur, se sa ka fituar.