Sa Bukur Tre Breza! Pasi Prezantoi Burrin, Gazetarja Eni Vasili Poston Foton Me Nënën Me Duart Te Barku I Saj I Rrumbullakosur Nga Shtatzania

Sa Bukur Tre Breza! Pasi Prezantoi Burrin, Gazetarja Eni Vasili Poston Foton Me Nënën Me Duart Te Barku I Saj I Rrumbullakosur Nga Shtatzania

Gazetarja Eni Vasili është në pritjen e ëmbël të dy vajzave. Një pritje që tashmë po shkon drejt fundit.Me një foto të re ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, gazetarja na prezantoi edhe nënën e saj dhe krah fotos vuri mbishkrimin ‘3 gjenerata’. Sht.yp rek.lamen per ti pare f.otot