July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Rudina Magjistαrin siç nuk e keni parë kυrrë, moderαtorja pοston foton e rrαllë…!!

Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit, e cila gjatë këtij sezoni na ka shoqëruar çdo ditë me emisionin e pasdites në Tv Klan..

Rudina ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram, ku është shpesh aktive dhe në kontakt me ndjekësit.

Pak më parë, moderatorja ka ndarë me të gjithë një foto të vjetër të sajën para shumë vitesh.