Connect with us

Rr.a.hu gruan, prangoset burri Shqiptar

Të Ndryshme

Rr.a.hu gruan, prangoset burri Shqiptar

Një 58 vjeçar është arr.estuar në Elbasan për dh.unë në familje.

“Specialistët për Hetimin e Kri.meve në Komisariatin e Policisë Elbasan ar.restuan në flagrancë shtetasin B. T., 58 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive të dobëta, ka dh.unu.ar fiz.ikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij”, thotë policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme. /abcnews.al

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top