Roza Lati nuk është “normale”, uron veten me rastin e ditëlindjes me një foto të pazakontë

Roza Lati nuk është “normale”, uron veten me rastin e ditëlindjes me një foto të pazakontë

Ashtu si dhe kishte lajmëruar Roza Lati ditën e sotme solli “bo*bat” e radhës. Pas “kasetës së se*sit”, Roza ka ndezur përsëri rrjetin me fotot toples.

Me rastin e 33-vjetorit të ditëlindjes së saj, Roza ka shpërndarë setin e ri fotografik dhe na lejoni të themi që duket “mahnitëse”.

Përveç bizhuterive luksoze në foto Roza nuk i ka kursyer vetes as disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.