Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Rama njësoj si Merkel/ Kryeministër shembullor, shfaqet duke blerë domate në…

Kryeministri Edi Rama ka dërguar një mesazh shqiptarëve pasi ditë të diele bën vetë pazarin për shtëpinë e tij.

Njësoj si ish-kancelarja gjermane Angela Merkel, Rama ka publikuar një fotografi ku shfaqet me tuta dhe xhaketë teksa bën pazar për shtëpinë. Kryeministri është ndalur të blejë domate, duke zbatuar kështu porosinë e bashkëshortes, Linda Ramës.

“Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate”, shkruan Rama.

Si e mendoni kete veprim te Rames?