Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Qytetari ecën NU DO në mes të bulevardit për më shumë se 2 kilometër, askush nuk e ndalon (Video)

Një skandal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një qytetar ka ecur nudo në mes të bulevardit për minuta të tëra.

Siç shihet në videon që ka siguruar Vlora News, qytetari ecën i pashqetësuar dhe kalon edhe pranë familjarëve me fëmijë që ndodheshin në bulevard.

Burime për Vlora News bëjnë me dije se asnjë efektiv policie nuk është afruar pranë tij për ta ndaluar, por ai ka ecur për më shumë se 2 kilometër nudo në rrugët e Vlorës.