Connect with us

Qenka zgjuar mirë sot/ Bleona hαbit dγnjanë: Do të bëhem ministre në Shqiρëri

Aktuale

Qenka zgjuar mirë sot/ Bleona hαbit dγnjanë: Do të bëhem ministre në Shqiρëri

Pas përfshirjes së këngëtares shqiptare Bleona Qereti në fushatën e presidentit në detyrë të SHBA Donald Trump,

në disa media është aluduar për një rikthim të këngëtares në atdhe.

Sipas mediave, Bleona Qereti do të kthehej në Tiranë për të hyrë në politikë dhe për t’u bërë ministre, por kjo është mohuar mbrëmjen e djeshme nga këngëtarja.

Ajo tha në Ora News se do të vazhdojë të qëndrojë në SHBA dhe se nuk ka aspirata politike.

“Unë nuk ka aspirata politike. Shumë njerëz kanë aluduar meqë janë zgjedhjet, do të kthehem në Shqipëri për 6 muaj që të bëhem ministre.

Dihet tashmë që unë çohem shumë vonë nga gjumi dhe nuk mund të kem një punë 9 me 5.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top