Connect with us

Qendra esteetike ‘demaskon’ Bora Zemanin dhe e nxjerr zbuluar, i numëron ndërhyrjet estetike që ka kryer dhe nuk do ta besoni sa shumë janë

Të Ndryshme

Qendra esteetike ‘demaskon’ Bora Zemanin dhe e nxjerr zbuluar, i numëron ndërhyrjet estetike që ka kryer dhe nuk do ta besoni sa shumë janë

Bora Zemani muajt e fundit është kthyer një ndër personazhet më të komentuar për ngjarjet rreth jetës personale por edhe ndryshimit në paraqitjen fizike.

Moderatorja sapo ka mbushur 30 vjeç dhe është nënë beqare e një djali, lidhjen me të cilin e ka shumë të fortë.

Fotot e ditëlindjes përrallore të Borës janë shpërndarë me shpejtësi në media dhe rrjetet sociale, ku mund të themi me plot gojën që ka shkëlqyer e tëra, ndërkohë që ndryshimet për pamjen e saj janë mëse të dukshme.

Vetë bukuroshja thotë se nuk ka bërë asnjëherë botox, por një qendër estetike ka bërë një përshkrim të ndërhyrjeve të mundshme që ka kryer Bora. Për ilustrim është edhe një foto e moderatores shumë kohë më parë.

Falë ngjarjeve të fundit, dhe trekëndëshit të dashurisë, Bora është shndërruar në një nga personazhet më të ndjekur të rrjetit, ku gjatë ditës së djeshme arriti dhe shifrën e ëndërruar nga shumëkënd, një milion ndjekës në Instagram!

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top