Connect with us

Puthje dhe…/ Momente të zjarrta mes Dj Dagz dhe Einxhel në shtëpinë e “Big Brother VIP” (VIDEO)

Të Ndryshme

Puthje dhe…/ Momente të zjarrta mes Dj Dagz dhe Einxhel në shtëpinë e “Big Brother VIP” (VIDEO)

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë çifti më i ri në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Dyshja gjatë spektaklit mbrëmë pranuan se janë puthur, dhe se ata po njihen me njëri-tjetrin, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ani pse të gjithë kishin dyshimet e tyre tek Einxhel Shkira, moderatorja shqiptare ka vendosur t’i jap një shans Dj kosovar.

Madje në orët e para të mëngjesit çifti kanë shkëmbyer puthje të zjarrta e përqafime së bashku.

Ndryshe, theksojmë se pak para spektaklit mbrëmë, Dj Dagz dëshironte të linte lojen, por që në fund ai vendosi ta shtypte butonin jeshil./Reporteri.net/

https://video.gjirafa.com/bigbrotheralb-vip-271291759-4797778716981186-6407429482929244504-n-mp4

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top