Connect with us

Publiku vendos! Ja kush u largua sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Të Ndryshme

Publiku vendos! Ja kush u largua sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Dy të eleminuarit e spektaklit të sotëm janë Sarah dhe Dj Dagz.

Votat e publikut kanë vendosur që banori që do të largohet sonte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Sarah.

Ajo u largua nga shtëpia,duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top