Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Publikohet video që Arjola nuk do donte të ekzistonte, ja si dukej aktorja tropojane para operacioneve plastike

Arjola Demiri eshte nje nder aktoret me te preferuara te publikut e cila ka rrembyer zemren e tyre jo vetme me rolet por edhe me historine e dhimbshme.

Ajo e vetme ka rritur 3 femije pas problemeve me bashkeshortin. Arjola sot eshte nje nder femrat me te bukura te ekranit, por se fundmi po qarkullon nje video rreth 6 vite me pare ku nuk do te njihni fare se si ka qene Arjola.

Ajo ka dhene nje interviste per nje kanal televiziv te Kosoves. Ne ate kohe Arjola ka qene natyrale pa kryer ende nderhyrjet ne fytyre.

Ajo u bë më e njohur për publikun që nga pjesëmarrja në serialin kosovar, “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren nga Tropoja, Arjola Demiri, e cila në serialin e lartpërmendur kishte rolin e ‘Xhbanes’.

Karriera e saj më pas u rrit dhe luajti në disa skena të rëndësishme siç janë Portokalli, apo roli kryesor në filmin e Ermal Mamaqit “I Love Tropoja”.

Demiri është një konkurrente e fortë në Big Brother. Ajo mund të arrijë në finale me pak fat e mund. Arjola shihet si rivale e Ilirit dhe Donaldit.