March 9, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Publikohet video e një vajze që vallëzon mbi arkivol

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri.

Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon: