Publikohen pаmjet që po ‘thy ejnë’ rrjetin/ Dy vëllezërit rri hen me njëri-tjetrin pas përfundimit të emisionit, ja çfarë ndodhi jаshtë kamerave (VIDEO)

Publikohen pаmjet që po ‘thy ejnë’ rrjetin/ Dy vëllezërit rri hen me njëri-tjetrin pas përfundimit të emisionit, ja çfarë ndodhi jаshtë kamerave (VIDEO)

Një incident i rëndë ka ndodhur dje mes dy vëllezërve të cilët u përballën në rubrikën ‘Shihemi në gjyq’. Pas fjalorit banal, situata degradoi deri në përdorimin e dhunës.

Eduardi ka marrë një kredi prej 15 milionë lekësh në vitin 2008 për vëllain e tij Gramozin, i cili kishte një biznes të gjësë së gjallë. Për arsye të shumta, kjo kredi nuk është paguar akoma dhe tani ka shkuar rreth 30 milionë lekë.

Tani Eduardi i kërkonte vëllait të tij Gramozit që të paguajë lekët e kredisë sepse banka po e shqetëson atë dhe se mund t’ia marrë të gjitha pronat që ka. Në një moment në studio situata degradoi… Të dy vëllezërit hoqën rripat e pantallonave për të gjuajtur njëri-tjetrin

Ndërkohë, në rrjetet sociale është publikuar një tjetër video, e regjistruar jashtë kamerave. Dy vëllezërit kanë tentuar përsëri të rrihen në fund të emisionit, e pranishme aty ka qenë dhe Eni Çobani. E gjendur mes dy vëllezërve, ajo ka thirrur stafin e sigurisë të cilët kanë mbajtur larg Eduardin dhe Gramozin.