February 27, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Prishet miqësia mes dy aktoreve turke, ‘Kader’ nuk e fton në festën e ditëlindjes

Aktorja turke, Naz Çagla Irmak e njohur si Kader nga seriali “Lule të vetmuara” ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj.

Ajo kishte ftuar në festën e ditëlindjes edhe mikeshat e saj, Gokçe Akyildiz “Songyl”, Hazar Motan “Xhemre”, Aleyna Solaker “Meral” dhe Nil Keser “Defne”.

Në rrjetet sociale u publikuar disa foto nga festa, por fansat menjëherë vunë re mungesën e aktoresm Biran Damla Yilmaz, e cila njihet si “Ejlyl”.

E vërteta qëndron se Ejlyl dhe Kader nuk flasin më me njëra-tjetrën në jetën reale. Prej kohësh, vajzat e kanë prishur miqësinë e për këtë arsye Kader nuk e ftoi në ditëlindje ish-mikeshën e saj. Arsyet mbi prishjen e miqësisë së tyre nuk dihen ende edhe pse thashethemet kanë qenë të shumta.