Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Prej sonte jam e vetme ne banesen dhe do jetoj si dua dhe do ta bej un me ke dua… shyqyr u lirova edhe me dokumente me ne fund

E pastrova punen me mamin dhe motren i kemi nda sendet deri ne gjelpan dhe tani krejt qka kemi i kemi te ndame… mua me ra te kem nje banes dhe vetura kurse mami dhe motra morren ma shum pasi mami do jet me motren time sbashku.. dhe tani jam e lir ne te gjitha punet ne fillim kam vendos te mos punoj por vetem te knaqem ne maksimum ashtu siq me ka hije mu.. shiqir Zotit heshin ma ka dhan dhe shnetin e kam mir tani du ti bi lezetllekit ne ket dunja dhe prej sot kerkoj e them shum hapur me

ju se kerkoj mashkull te me plotson e te me tyrenon ne shtrat un krejtat ja pranoj vetem te mos i poasur shum ato nuk i dua pasi i kan qallamet e nalta kshtu me shum me duhen te mesem apo te varfer se sa pasanik… un idaren mir e kam skam nevoj per asnisen vetem per dru kam nevoj pe din ti qka po du me than apo.. tani mos me harro me merr kur te dush se jam e lir si zog mali prej tani me ke ketu kur te dush