July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Prej 10 ditësh në koma, nderron jete i riu shqiptar në Itali

Ka ndërruar jetë një i ri shqiptar në Itali. Sipas mediave italiane, i riu shqiptar, 29-vjeçar, ishte në koma që prej 11 qershorit, pasi u përfshi në një ak sident. Stiliano Filipi po udhëtonte me motor në Dervio, kur u përplas me një furgon.

Ai u dërgua me helikopter në spitalin e Varese-s. Mjekët i dhanë pak shpresa dhe fatkeqësisht i riu shqiptar ndërroi jetë sot.