Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Policia gjen një fëmijë të braktisur në , kërkon ndihmën e qytetarëve: Na ndihmoni ta identifikojmë

Një fëmijë i moshës 5-6 vjeç është gjetur sot nga policia e Matit në dalje të qytetit. Fëmija i mitur është braktisur dhe nuk jep të dhëna për emrin e tij dhe as për familjen

Një fëmijë i moshës 5-6 vjeç është gjetur sot nga policia e Matit në dalje të qytetit. Fëmija i mitur është braktisur dhe nuk jep të dhëna për emrin e tij dhe as për familjen.

Policia në një njoftim për mediat kërkon ndihmën e qytetarëve për të bërë identifikimin e fëmijës dhe gjetjen e familjes së tij.Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat, në bashkëpunim me disa qytetarë, në dalje të qytetit të Burrelit kanë gjetur në rrugë një fëmijë i moshës 5-6 vjeç, i cili nuk jep të dhëna as për emrin dhe as për familjen e tij.

I mituri është akomoduar në Komisariatin e Policisë Mat, është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe ftojmë qytetarët të na ndihmojmë në identifikimin e tij apo të familjarëve të tij. Për dhënie informacioni ju lutemi të kontaktoni në numrin 0694110215”, njofton policia.