Connect with us

Po kthehej në shtëpi, 41-vjeçari në Greqi v.r.i.te.t. në sy të gruas dhe vajzës së mitur

Të Ndryshme

Po kthehej në shtëpi, 41-vjeçari në Greqi v.r.i.te.t. në sy të gruas dhe vajzës së mitur

Një 41-vjeçar është vr.arë mbrëmjen e së shtunës ndërsa kthehej për në shtëpinë e tij. Mediat në vend raportojnë se v.ra.sja ndodhi përpara syve të vajzës së tij të mitur dhe të bashkëshortes.

Autori ka qëlluar mbi viktimën, për të cilin raportohet se ishte me origjinë gjeorgjiane, të paktën 4-5 herë.

Autoritetet tashmë janë vënë në kërkim të autorit, i cili lëvizte në këmbë dhe ishte veshur me të zeza. Nga informacionet e para dyshohet se bëhet fjalë për larje hesapesh. At.ent.ati ndodhi në Moschato dhe ka shokuar banorët e zonës. /abcnews.al/

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top