Connect with us

Po ju e kapët këtë? Habit Donald Veshaj, detaji që tërhoqi vëmendjen mbrëmjen e djeshme tek aktori i njohur i humorit

Të Ndryshme

Po ju e kapët këtë? Habit Donald Veshaj, detaji që tërhoqi vëmendjen mbrëmjen e djeshme tek aktori i njohur i humorit

 

Mbrëmjen e djeshëm aktori i humorit Donald Veshaj, ndryshe nga herët e tjera i ka surprizuar të gjithë me veshjen e tij.

I dalluar për veshjen sportive dhe pantallonat xhins të gjera, Donaldi kësaj here ka vendosur që të duket më shik.

Aktori u shfaq i veshur me kostum të zi, këmishë e atlete të bardha duke u paraqitur në prime komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Një stil që është komentuar pozitivish nga fansat e aktorit.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top